اهمیت بازیهای جام حذفی و ترمیم نقاط ضعف استقلال

 

سلام برهواداران استقلال و آبی دلان:

 

سه شنبه درجام حذفی میزبان داماش گیلان هستیم. تاریخچه جام حذفی باحضور سرمربی گری قلعه نویی حاکی ازاین است که درفصولی که ایشان بطورکامل سرمربی بوده است توفیقی بدست نیاورده ایم.... حتی تافینال پیش رفته ایم ولی قهرمان نشده ایم.... البته درسال سوم حضور ایشان وبعداز قهرمانی درلیگ برتر،  استقلال ازجام حذفی کنارکشید ( ویا کنارش کشیدند!).

 

درفصول دیگری که قلعه نویی درنیمه راه به جام حذفی رسیده است موفق به کسب عنوان قهرمانی شده ایم...یعنی در فصل اول و هفتم لیگ برتر که ایشان درنیمه راه به استقلال ملحق شد و هردوبار عنوان قهرمانی را فتح  کرده ایم.

 

نکته مهم این است که نمیتوان این جام را ساده گرفت و براحتی ازآن گذشت زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که ازطریق لیگ برتر سهمیه آسیارابدست آوریم هرچند که این سهمیه به عدد 2 یا 3 رسیده باشد و البته هواداران به این موضوع مهم اذعان دارند که کسب سهمیه آسیا برای تیمهای سرخابی چقدر حائز اهمیت است!

 

امیدواریم که استقلال دربازی باحریف گام اول را محکم بردارد و بدون تلفات به دور بعدی راه یابد.

 

بازیهای جام حذفی می تواند محملی برای محک زدن برخی ازمهره ها در ترکیب اصلی استقلال واجرای برخی ازتاکتیک ها جهت افزایش راندمان تیمی باشد تا بایک برنامه ریزی صحیح بتوانیم ازآن نهایت بهره را برده  و نقاط ضعف را پوشش داده و ترمیم نماییم... امسال برخی ازعناصرساختاردفاعی استقلال و خط دفاعی اش  درحداستقلال نبوده و انتظارات را اصولا برآورده نکرده اند که اگر واقع بینانه ( نه بدبینانه ) به این موضوع بنگریم و بازیهای گذشته استقلال را مرورکنیم باعث نگرانی است.... قطعا کادر فنی استقلال هم به این مهم واقف است و برای بهبود این وضعیت خطیر برنامه دارد.

 

بازهم امیدواریم که استقلال با صعود به مرحله بعدی ازاین بازی نهایت استفاده را کرده و برای 2 بازی آینده اش درلیگ برتر ( تااتمام نیم فصل ) نقاط ضعف را پوشش دهد تا با کسب حداکثر امتیازات بتواند موقعیت خود را درجدول بهتر نماید.

 

به امید پیروزی استقلال و صعود به مرحله بعد

 

آبی دل باشیدو خدانگهدارتان.

/ 2 نظر / 12 بازدید
name

my comment