( نيکبخت)٬ گره گشای تيم ملی!

چندین سال است که هواداران استقلال شاهد این قضیه هستند که علیرغم شایستگی های بسیاری از بازیکنان تیمشان برای عضویت درتیم ملی، تنها درزمانی ازآنها استفاده میگردد که ( تیم ملی) به ( مشکل) برخورد نماید و یا آنقدرفاصله ی بازیکن استقلال با دیگر هم پستانش زیاد باشد که نتوان به بهانه های فنی وی رابازی نداد! .... شواهد تاریخی بسیاری وجوددارد منجمله رفتاری که با ( جواد زرینچه و پاشازاده و .... ) درگذشته شده و رفتاری که با ( سامره و عنایتی و ..... ) در حال میشود! و اکنون نوبت ( نیکبخت) است که باید چوب آبی بودنش را بخورد و فقط درزمانی به بازی فراخوانده شود که روند بازی تیم ملی درکشوراردن به بن بست رسیده و آخرین امیدهای ایران برای رسیدن به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی باهمه ستارگان داخلی ولژیونرش کمرنگ گردیده ا ست!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

( نیکبخت) ، همان بازیکنی است که در بازی قبلی با قطر در ورزشگاه خالی ازتماشاگر آزادی ( بدلیل محرومیت ایران از حضورتماشاگران) در زمستان گذشته ( گل اول) بازی را به ثمررسانید و یخ ورزشگاه را آب کرد و پس از گل او گلهای دیگر هم درزمین آزادی روئیدند. نیکبخت یا پسر شیطان و دوست داشتنی آبی ها و تیم ملی در چند سال گذشته برای تیم استقلال و ملی لحظاتی رارقم زده است که سرنوشت غم و شادی یک ملت درآن لحظات تعیین میگردیده اند. گل سرنوشت ساز او را به تیم ( الاتحاد عربستان) در دقیقه 92 بیادداریم که استقلال در سه سال قبل به مرحله ی بعدی جام باشگاههای آسیا صعود کرد و الاتحاد با ستارگان خارجی میلیون دلاری اش حذف گردید!

 

موضوع مهم دراین است که ما نیکبخت را نه فقط با ( گل هایش)، که با ( تغییرروند بازی اش) بهتر میشناسیم. دربازی بااردن وقتی نیکبخت وارد بازی شد همچون خونی بود که به پیکر بیماری تزریق میگردد که تا مرگ فاصله ای ندارد. او ( روند بازی) را کاملا بنفع تیم ملی ایران ( دگرگون) کرد و البته کارخوبش را بایک گل زیبا و مشکل کاملترکرد بنابراین جای تاءسف است که ( سیاست گذاران گزینشی تیم ملی) درمورد استفاده ازبازیکنان آماده ی استقلال اینقدر خست به خرج دهند که تنها درزمان ( اضطرار) ازآنها استفاده نمایند و زمانیکه کبکشان خروس میخواند قلم قرمز آنها فقط نام ( آبی ها) را نشانه رود!!! مثال ( عنایتی) و خط خوردنش ازتیم ملی گواه روشنی بر این ادعاست.

 

امیدواریم ( استقلال) و بازیکنانش در این فصل آنقدر بدرخشند که هیچ بهانه ای برای عدم استفاده از بهترین بازیکنانش باقی نماند گرچه هیچگاه ( دیوار بهانه و حاشا) برای سیاستمداران فوتبالی این کشور کوتاه نمی باشد!!!

 

امیدواریم تیم ملی ایران که متعلق به همه ی مردم ایران است دربازی با قطر هم نتیجه بگیرد و به مرحله ی نهایی مقدماتی جام جهانی صعود نماید. البته ما همینقدر که متولیان فوتبال درراه دعوت از برخی از بازیکنان همچون ( هاشمیان) قدم برداشتند خوشوقتیم هرچند که این موضوع را همگان میدانند که اگر ایران به جام جهانی ( نرود)، افراد دیگری هستند که خودشان باید ( بروند)!........ خدانگهدار.

 

 

درضمن ازهمه ی دوستان که دراین چندروزه برایم پیام داده اند و نتوانسته ام جوابگوباشم عذرخواهی میکنم. متاءسفانه بدشانسی دریک زمان حساس برایم پیش آمدبنحویکه  کامپیوترم بطوراساسی ازکارافتاد و به این زودی روبراه نمیگردد وخودم همگرفتار مسائل دیگر هستم ولی من وظیقه خوددانستم که بهرشکل مطالب جدید فوتبال و استقلال را برایتان بیاورم و امیدوارم ازبازی اول استقلال هم درلیگ برتر برایتان مطلب تهیه نمایم.... ....... آبی دل باشید.

 

/ 0 نظر / 6 بازدید