جام حذفی٬سکوی پرتاب استقلال به آسيا

سلام به هواداران گل – استقلال درحال حاضردریک مقطع حساس قراردارد. لیگ برتربه اتمام رسیده است و استقلال علیرغم شایستگیهای فراوان نتوانسته است به ( حق واقعی) خود که ( قهرمانی درلیگ برتر) بوده است برسد ولذا برای ( آسیایی) شدن میبایست باتسخیرو فتح قله جام حذفی، به هواداران و کارشناسان فوتبال ایران نشان دهد که بیش از تمامی رقبا شایستگی داشته است که بعنوان نماینده ایران در سوپرجام باشگاههای آسیا شرکت نماید. هواداران عاشق و وفادار استقلال در بازی آخر ( استقلال _ پگاه) و حتی درزمانیکه تیم ازحریف عقب تربود با تشویق بی امان ( امیرخان) و تیم نشان دادند که از عملکرد ( سربازان آبی) و ( کادرفنی) رضایت دارند و این تشویق های بی امان که حتی پس از بازی هم ادامه داشت برای بسیاری ازکارشناسان فوتبال و متولیان ورزش کشور( فدراسیون) که تماشاگرایران را عجول میدانند ( باعث شگفتی) بود. نماینده ی فدراسیون درمکالمه تلفنی با ( برنامه 90) تصریح کرد که ( قهرمان واقعی لیگ، هواداران استقلال) هستند که علیرغم ازدست دادن عنوان قهرمانی درروزآخرو عقب بودن نتیجه بازی باپگاه ( دربیشترزمان بازی) بازهم دست ازتشویق تیم محبوب خود و بویژه سرمربی آن ( امیرخان) برنداشتند واین موضوع ( یک اتفاق نادر) در فوتبال ایران بوده است!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

     آری، ماهواداران هم خود میدانیم که چرا میبایست تیم و فرمانده آن را تشویق میکردیم زیرا وضعیت فعلی استقلال؛ براحتی و سهولت برای مابدست نیامده است! ماسال گذشته یکی ازسختترین و بحرانی ترین دوران عمر هواداری خودرا تجربه کرده و زخمها بردل داشته ایم و …… تااینکه سکان کشتی طوفان زده ی استقلال؛ به فردی سپرده شد که ( فرزند فوتبال و استقلال) بود و  امیراستقلال با(دست خالی) کاری کرد که حتی منتقدین ابتدای فصل خودراهم به ( تحسین) واداشت ! امیر تیمی راتحویل گرفت که بیش از نیمی ازبازیکنانش را ازدست داده بود و بلحاظ روحی وروانی درپایین ترین حالت ممکن قرارداشت وازطرفی امکانات مالی محدود وبدهی های بتعویق افتاده و …… اجازه ی قدرت نمایی و مانور را جهت قراردادبستن بابازیکنان جدید نمی داد وبرخی ازبازیکنان باقیمانده هم دچارمصدومیت های طولانی مدت بودند و ...... وخلاصه درخوشبینانه ترین حالت ممکن این گمان وجودداشت که استقلال بلکه بتواند درپایان فصل جزو ( 5 تیم برتر) باشد ولی این ( امیر) و ( سربازان آبی) و ( عاشقان آبی دوست) بودند که ( معجزه) کردند وعلیرغم شرایط غیرعادلانه و برخی نامهربانی ها وحتی غرض ورزی ها و ..... ( معجزه) کرده و ( استقلال) را ( هفته هاوهفته ها) در ( صدرجدول) نگهداشته و غرورپایمال شده ی هواداران را احیانمودند و همه ی اینهامیسرنمیگردید مگر با ( عشق استقلال)!

     اکنون این فرصت برای ( پرافتخارترین تیم ایران درآسیا) فراهم آمده است که باردگر( آسیایی) گردد و برای هواداران و مردم کشور افتخاربیافریند.

 

     استقلال جام حذفی امسال را بسیارقدرتمندانه آغازکرده است. زدن 11 گل دردوبازی رفت وبرگشت نشان ازآمادگی آرمانی سربازان آبی میدهد که امیدواریم تاپایان بازیها بهمین نحو پیش رویم. وظیفه ی ماهواداران اکنون بیش از گذشته است. هفته های آتی هفته های سرنوشت سازی است . حضورپرشور هواداران برای موفقیت استقلال درجام حذفی بسیار تعیین کننده است.

      آنچه که باقی میماند بحث فوتبال سالم وپاک است که امیدواریم الگوی همه ی رقیبان استقلال باشد. فدراسیون بهترازهمه میداند که استقلال درلیگ به ( حق واقعی) خود نرسیده است و لذا رسالتش فراهم آوردن زمینه ی فوتبال سالم و شرایط عادلانه در جام حذفی است. استقلال به یاری خداوند و فرماندهی امیرخان و تلاش واراده ی سربازان آبی و حضور حماسی هواداران، فاتح جام حذفی میگردد و باردگر پرچمدارکشورمان در سوپرجام باشگاههای آسیا میشود تا خاطره ی دوبار قهرمانی را در قاره ی کهن زنده کرده و برای ( سومین) بار پرچم پرافتخار آبی رنگ را برفراز اسیا به اهتزاز درآورد. انشاءا........

/ 0 نظر / 3 بازدید