در انتظار 3 امتیاز شیرین از شاهین بوشهر

سلام برهواداران  استقلال و آبی دلان:

 

1 - طبق گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال خسروحیدری فقط دربازی امروز حضورنخواهدداشت و دربازی های آینده شرایط بازی را پیداخواهدکرد... با این وصف غایبان استقلال دراین بازی خسروحیدری و بیژن کوشکی خواهندبود.

 

2 - با پیروزی سپاهان و فاصله گرفتن این تیم ازبقیه مدعیان بازیهای امروز حساسیت ویژه ای خواهندداشت:

 

استقلال - شاهین بوشهر========== مقاومت سپاسی - ذوب آهن.

 

3 - استقلال درصورت پیروزی جایگاه خودرا در رده دوم جدول و بافاصله 1 امتیاز ازسپاهان حفظ خواهدکرد و 27 امتیازی خواهدشد... نتیجه پیکار مقاومت 23 امتیازی با ذوب آهن 24 امتیازی هم که درشیرازبرگزارمی شود بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا در وضعیت تیم های صدرجدول تاثیربسزایی دارد و قطعا تساوی آنان به نفع استقلال می باشد همانگونه که پیکان 24 امتیازی دربازی دیروز با راه آهن فقط 1 امتیاز گرفت تا 25 امتیازی شود و به نفع استقلال بازی کرده باشد!

 

استیل آذین 24 امتیازی و پرسپولیس 23 امتیازی هم درجمع مدعیان می باشند بااین تفاوت که یک بازی بیشتر از استقلال و ذوب آهن و مقاومت سپاسی برگزار کرده اند.

  

4 - بااین اوصاف می توان نتیجه گرفت که 3 امتیاز بازی امروز برای استقلال از نان شب هم واجب تراست!... استقلال می تواند با 3 امتیاز این بازی ازهرلحاظ به وضعیت خود سروسامان دهد و از فضای پرتنش رسانه ای فعلی خارج گردد تا این شانس را داشته باشد در 2 بازی باقیمانده و تا پایان نیم فصل اول بازهم در ورزشگاه آزادی به مصاف راه آهن و پیکان برود و امتیاز جمع آوری نماید و درعین حال درانتظار لغزش مدعیان دیگر و منجمله سپاهان باقی بماند.

 

5 - مرفاوی و شاگردانش برای خروج از فضای پرتنش اینروز ها چاره ای به جز برد ندارند... کسب 3 امتیازبازی امروز انتظار زیادی نیست و دور ازدسترس نمی باشد زیرا دست کادرفنی استقلال برای استفاده از بازیکنان آماده و قراردادن یک ترکیب ایده آل دربازی کاملا بازاست.

 

6 - استقلال چاره ای ندارد که با رعایت احتیاط ، یک بازی کاملا تهاجمی را در دستور کار قرارداده و دراین راه ترس و واهمه ای بخودراه ندهد... غیبت خسرو حیدری دراین بازی می تواند باعث گردد که کادرفنی استقلال باتفکرات جدیدی راههای نفوذ به دروازه حریفان را طراحی و اجرا نماید... همواره نمی توان به یک بازیکن ویک راه بخصوص متکی گردید زیرا حریفان دست استقلال را می خوانند و راه های نفوذ را مسدود می کنند.

 

7 - متاسفانه اینروز ها اختلافات باشگاه با روزنامه خبرورزشی به اوج رسیده است. گویا جریان اختلافات باشگاه باقلعه نویی تغییرشکل داده و درمسیر دیگری قرار گرفته است!

 

تجربه های گذشته حاکی ازاین است که بهترین سلاح مبارزه با حاشیه ها و جریان سازی ها برای یک تیم مدعی ، موفقیت و پیروزی می باشد... هواداران استقلال از سوابق برخی روزنامه های ورزشی بخوبی آگاهند ولی آنچه که مهم است این نکته می باشد که باشگاه نباید خود آغازگر جریانی باشد که از عهده جمع کردنش برنیاید!...

 

جریان فعلی ادامه همان سیاستی است که متاسفانه باشگاه با دامن زدن به اختلاف مدیرعامل استقلال و قلعه نویی آغازگر آن بود و طبیعی است که چنین روزنامه هایی در این فضا می توانند براحتی بتازند و جولان دهند!

 

امیدواریم که استقلال و مرفاوی در بازی امروز با یک پیروزی قاطع کام هوادارن خودرا پس از چندهفته شیرین نمایند و آب سردی را بر آتش برخی جریان ها سرازیر کنند تا هواداران به ادامه لیگ امیدوارترگردند.

 

به امید پیروزی استقلال.... انشاا...

/ 1 نظر / 8 بازدید
شاهرخ

با این 3 امتیاز از بحران خارج شدیم. امیدوارم دیگه افت نکنیم. پیش به سوی قهرمانی