به قهرمانی بیندیش

سلام برهواداران استقلال و آبی دلان:

درمورد اتفاقات و حواشی بازی اخیراستقلال باتراکتورسازی و وضعیت فعلی استقلال و ادامه لیگ برتر مواردی وجوددارد که سعی می کنم باجمعبندی خدمت شما ارائه کنم:


1 - بازی تراکتور - استقلال تمام شد و استقلال می بایست صرفا ازآن درس گرفته و به آینده بپردازد. هرچند که متعاقب بازی مطالبی ازسوی سرمربی و مدیرعامل حریف نسبت به استقلال مطرح گردیده است که قابل پیگیری از سوی باشگاه می باشد ، اما کادر فنی استقلال باید چشم به بازی جمعه داشته باشد... بازی با راه آهن درمقابل هزاران هزار هوادارخودی و کسب 3 امتیاز ازآن می تواند خروارها حاشیه را ازاستقلال دورکند و مسیر صدر نشینی تیم محبوب آبی دلان را درهفته های دیگر هموارنماید.


2 – ضمن احترام به تمامی حریفان استقلال یادآوری میکنم ما این تجربه را بایستی داشته باشیم که برخی ازرقبا ازحواشی بوجودآمده در ارتباط باتیمهای سرخابی استفاده میکنند و اهداف خودشان را دنبال می کنند بنحویکه اگر ما بخواهیم درگیر شویم متضررخواهیم شد!... ازطرفی نمی توان همیشه درمقابل برخی ازحاشیه ها و جریان سازی ها سکوت کرد و لذا بهترین محمل برای حل و فصل این معضلات مدیریت استقلال و اهرمهای موجود درباشگاه است که درارتباط با این مسایل می تواندنقشی مثبت ایفا نماید تا کادرفنی و آبی پوشان تمامی تمرکز خودرا برروی تیم هزینه نمایند.


3 - ضمن احترام به تیم ذوب آهن وسرمربی کاربلدش آقای ابراهیم زاده بعنوان فینالیست ایران درلیگ قهرمانان ، بایستی اذعان نماییم که این تیم هم همچون تیم های دیگر ایران توانایی جنگیدن درجبهه های مختلف را نخواهدداشت... البته این موضوع از ارزشهای آنان نمی کاهد اما توجه به این واقعیت می تواند به استقلال برای خیزبرداشتن و پرواز به صدرجدول لیگ برتر فصل دهم انگیزه مضاعفی دهد تا دربازیهای باقیمانده نیم فصل بتوانیم بارخود را برای صدرنشینی ببندیم و درانتظار لغزش حریفان باقی بمانیم.


4 – واقعیت این است که استقلال دارای ضعف هایی است که بازی به بازی خودرانشان میدهد هرچند که این تیم بلحاظ انسجام و نتیجه گیری با اوایل فصل قابل قیاس نیست زیرا موقعیت استقلال درصدرجدول حاکی از روندصعودی آبی پوشان درهفته های اخیربوده است... انتظار هواداران ازاین تیم درمورد رفع نقائص کاملا بجاست و به اعتقاد بنده کادرفنی استقلال هم می بایست بعد ازبازی ها نسبت به شفاف سازی مواردفنی و غیره پاسخگوی هواداران باشد و مشکلات را صادقانه مطرح نموده و از رفع و رجوع آنها سخن گوید اما هواداران هم بایستی بدانند که علیرغم تمامی کاستی های فعلی این تیم درشرایطی بحرانی بسته شد و علیرغم شرایط مزبور فعلا درکورس قهرمانی قرارداد و دربی 69 را هم برنده شده است...!


5 – واقعیت های تاریخی گواه است که هرکدام ازتیم های سرخابی که دربی رابرنده می شوند می توان به کوهنوردانی تشبیه کرد که در راه رسیدن به قله مسیری را پیموده اند و بعداز تازه کردن نفس برای صعود آماده شده اند...اکنون استقلال درچنین وضعیتی است و بازی هایی مانند بازی اخیر استقلال هم نمی تواند و نبایستی مانع تحقق اهداف استراتژیک استقلال دراین فصل باشد.... واقعیت این است که استقلال گذشته ازضعف موارد فنی دربازی اخیر که قابل انتقاد هم می باشد ، دلایل موجه دیگری نیز همچون خستگی را باخود بهمراه داشته است.


6 – هوادار می داند که بازیهای حساسی همچون دربی همواره پیامدهایی داشته است... اگر برنده دربی هم باشی ازبرخی پیامدها مصون نیستی!... موارد کارشناسی داوری در2 بازی اخیر استقلال ازطرف کارشناسان قابل احترام است اما بزرگنمایی کردن وتکرار مواردی که به " سود " استقلال رقم خورده است درقبال کمرنگ نشان دادن ویا حذف کردن مواردی که به " ضرر " استقلال تمام شده است می تواند یکی ازپیامدهای همان پیروزی تاریخی دربی باشد.


7 - همین قضایا می طلبد که مدیریت استقلال و زیرمجموعه باشگاه با درایت و هشیاری پیگیر حل و فصل این مسایل باشند و ازبرخوردهای احساسی پرهیز نمایند تا کادرفنی و آبی پوشان و حتی هواداران درکمال آرامش به بازیهای آینده بپردازند... استقلال در این مقطع یک پیروزی تاریخی بدست آورده است و بایستی ازپیامدهای مثبت آن بهره مندشود و درمسیر قهرمانی گام بردارد.


کسب 3 امتیاز ازبازی با راه آهن میتواند همچون یک سیلاب مواج تمامی حواشی روزهای اخیررا باخود بروبد و استقلال را برای پرواز کردن و اوج گرفتن در آسمان لیگ برتر فوتبال ایران مهیانماید.... انشاالله.

/ 2 نظر / 9 بازدید
SS

با سلام به شما لطفا ما را با عنوان : کلوب هواداران استقلال لینک کنید و از طریق لینک زیر اطلاع دهید تا در پیوندهای سایت قرار بگیرید http://www.fcesteghlalclub.com/contact.html -------------- با تشکر از نوشته های زیبای شما.. برای همکاری با کلوب هواداران استقلال با این ایمیل تماس بگیرید: info.fcesteghlalclub@gmail.com -------------- سایت ما: http://www.fcesteghlalclub.com/ انجمن: http://www.fcesteghlalclub.com/forum/

مجید

باسلام ، عرض شودبحضورشما که این وبلاگ عمدتا بمنظور آرشیو مقالات بنده استفاده میشه و عمده فعالیت من درانجمن آبی دلانه: http://www.abidelan.ir/ درواقع دوستانی که مطالب بنده رو دنبال میکنند ازاین موضوع اطلاع دارند و بسیاری ازآنهاهم درانجمن مزبور فعالیت میکنند. درضمن از لطف شما دوست عزیز متشکرم[لبخند][گل] به امید قهرمانی استقلال و سرافرازی آبی دلان